Weller, 12 years 70cl

€ 136,95
Niet op voorraad

Deze W.L. Weller whisky wordt gemaakt door de Buffalo Trace-distilleerderij in Frankfort, Kentucky, die whisky produceert onder verschillende labels per whiskystijl. Het merk Weller staat bekend om zijn ‘wheated’ whisky's, wat betekent dat de gebruikelijke rogge en gemoute gerst in bourbons, naast het minimum van 51% maïs, worden vervangen door tarwe, waardoor het zijn eigen kenmerkende smaak krijgt en toch een 100% Kentucky straight Bourbon Whiskey blijft. Wat deze bourbonwhisky extra bijzonder maakt, is dat hij 12 jaar heeft gerijpt in nieuw gekoolde Amerikaanse eikenhouten vaten, wat echt uniek is voor wheated bourbons. Deze Whisky is gebotteld op 45 % alcohol. Bestel deze Whisky voor een extra voordelige prijs op whisky.nl en geniet snel van deze heerlijke Weller, 12 Y.



Bourbon Whiskey's worden uitsluitend gemaakt in de Verenigde Staten. Een officiële Bourbon Whiskey bevat minstens 51% maïs, maar bij de meesten is dit een stuk hoger. Door de Maïs krijgt de Bourbon een zoetere smaak vergeleken met andere soorten whisky's, zoals een Single Malt. Bourbon Whiskey heeft hierdoor over het algemeen een rokerig en zoet smaakprofiel met tonen van karamel en vanille en is heerlijk puur of met ijs te drinken.

Whisky.nl is de beste webshop om drank te bestellen, alle soorten Whisky, van Bourbon Whiskey tot Blended Whisky. Daarnaast vindt je hier alles om de allerlekkerste whiskey cocktails mee te maken.

Meer informatie
Categorie Bourbon
Land Amerika
Leeftijd 12 years
Inhoud 70cl
Alcoholpercentage 45%