Camus - VSOP Intensely Aromatic 70cl

€ 45,50
Niet op voorraad
Het huis Camus, opgericht in 1863, is een van de weinige nog familiegeleide producenten in deze streek. Voor deze XO (Extra Old) selecteert men eaux-de-vie uit verschillende cru’s, met een opvallend aandeel uit de Borderies, het kleinste herkomstgebied van Cognac. Deze distillaten staan bekend om hun aromatische karakter en florale tonen. Camus XO wordt gebotteld op 40% alcohol. De kenmerkende fles heeft een herkenbare, kristalachtige vorm. Camus XO wordt gebotteld op 40% alcohol.

X.O. Cognac ofwel "Extra Old" Cognac is een stuk ouder als VS en VSOP Cognac en wordt minstens 10 jaar gerijpt. Desondanks het feit dat de minimale leeftijd 10 jaar is, is een XO Cognac gemiddeld tussen de 15 en 20 jaar oud en soms zelfs ouder. Het smaakprofiel van een uitzonderlijke XO Cognac is rijk en luxueus samen met warme specerijen, noten, chocolade, toffee en gedroogd fruit. XO wordt vaak puur gedronken met ijs.

Whisky.nl is de beste webshop om drank te bestellen, niet alleen Whisky, maar alle dranken waaronder Cognac. Van V.S. tot V.S.O.P. en X.O. Cognac. Ook alles om de lekkerste Cognac Cocktails mee te maken kun je vinden op Whisky.nl.
Meer informatie
Merk / Distilleerderij Camus
Inhoud 70cl
Alcoholpercentage 40%